Perşembe, Nisan 14, 2011

UYDU ÜZERİNDEN DEFİNE YERİ TESBİTİ ,UYDU SİSTEMİ İLE YERALTI HARİTALAMA

UYDU ÜZERİNDEN DEFİNE YERİ TESBİTİ ,UYDU SİSTEMİ İLE YERALTI HARİTALAMA

DUA-CİN--BÜYÜ-TILSIM-SİHİR-NAZAR-MUSKA-YILDIZNAME-HALÜSÜNASYON-DUA NEDİR-TILSIM NEDİR-TILSIM ÇEŞİTLERİ-BÜYÜ NEDİR-BÜYÜ ÇEŞİTLERİ-SİHİR NEDİR-SİHİR ÇEŞİTLERİ-BATIL İNANIŞLAR-CİN MUSALLATI NEDİR-DİNİMİZ İSLAM-ŞİFALI BİTKİLER-SAĞLIKLI YAŞAM-ASTROLOJİ-GİZEMLİ İLİMLER-İSLAMDA BÜYÜ-DEFİNE-DEFİNECİLİK-DEFİNEDE BÜYÜ VE TILSIM-CİNLER VE GİZEMLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME SİTESİ...

I read an intriguing short on Sat News about a series of  100 satellites for mapping underground topology to a depth of 5,000 feet. The  story indicates that the CIA/Air Force/National Reconnaissance Office is working  on a civil and military satellite-based, underground 3-D mapping system called  DUMSTR. DUMSTR stands for “defense underground mapping satellite tracking and  rangingâ€�.
The DUMSTR satellites will apparently be able  to map small and large underground facilities as well as large geological plate  tectonic movement. According to the story, DUMSTR is derived from the  CIA/U.S. Air Force Defense Meteorological Mapping Program (DMSP)  and the Air Force Global Positioning System (GPS) and doesn’t require  development of new technology.
I searched extensively on  the Internet for further information, but didn’t find many other leads. I did  come across a news story from November 2007 on Defense  Update that BAE Systems was awarded an $8 Million USD contract to build an  “active electromagnetic” tomography sensor for characterizing sub-surface  objects. “By illuminating the surface with electromagnetic  energy ATAEM will interpret minute distortions of the electric and magnetic  fields created by surface and sub-surface objects to detect and characterize  surreptitious structures. The program elements will include the development of  electromagnetic illumination sources, noise-isolated sensor payloads, and  signals processing, and demonstrate them on an appropriate airborne  platform.”
This story indicates that the  platform for the sensor was to be determined. Apparently the ATAEM sensor  technology is derived from geophysical exploration and is tried and tested for  mineral and oil exploration. I’m amazed that underground structures can be  determined from space, and am eager to learn more about this  technology.
I imagine that underground resource  exploration would be a potential use for this technology, particularly as there  are serious security ramifications as resources are depleted and we move toward  more of a resource-based economy.

TERCÜMESİ

Ben 5.000 feet ( 1,6 km) derinliğe kadar yeraltı topoloji eşleme  için 100 uydudan oluşan bir dizi hakkında Cmt News ilginç bir kısa haber sonrası  okuyun. Hikaye CIA / Hava Kuvvetleri / Ulusal Keşif Ofisi sivil ve askeri uydu  üzerinde çalışıyor tabanlı, yeraltı 3-D haritalama sistemi DUMSTR denilen  gösterir. DUMSTR â € œdefense yeraltı harita uydu  izleme ve rangingâ € demektir?.

DUMSTR uydular görünüşte gibi büyük  jeolojik tektonik plaka hareket küçük ve büyük yeraltı tesisleri göster  edebilecektir. Hikayeye göre, DUMSTR CIA türetilmiştir / ABD
Hava Kuvvetleri Savunma Meteoroloji Haritalama Programı (DMSP) ve  Hava Kuvvetleri Global Konumlandırma Sistemi (GPS) ve doesnâ € ™ t yeni  teknoloji gelişimi gerektirir.

Ben daha geniş bilgi için internette,  ancak arama diğer birçok neden bulamadık.
Bir haber  genelinde Kasım 2007 Defense Update itibaren bu BAE Systems bir $ 8 Milyon YTL  sözleşme alt yüzey nesneleri karakterize bir "aktif elektromanyetik" tomografi  sensör kurmak verildi geldi.

Elektromanyetik enerji ATAEM ile "olarak  aydınlatan yüzey algılamak ve kaçamak yapıları karakterize elektrik ve manyetik  alanlar yüzey ve alt tarafından oluşturulan yüzey nesneleri dakika bozulmaları  yorumlar.
Program öğelerinin ve sinyal işleme,  elektromanyetik ışık kaynakları, gürültü geliştirilmesi izole sensör yükleri yer  alacak ve uygun bir hava platformunda onları göstermek. "

Bu hikaye o  sensör için platform belirlenecek gösterir. Görünüşe ATAEM sensör teknolojisi  jeofizik ve sondaj türetilmiştir çalışılmıştır ve mineral ve petrol arama için  test edilmiştir.
O yeraltı yapıları uzaydan tespit  edilebilir ve bu teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinmek için istekli am  amazed. O yeraltı kaynak araştırması bu  teknoloji için potansiyel bir kullanım, özellikle ciddi güvenlik yansımaları  olarak kaynakları tükenmiş vardır olabileceğini hayal ve biz bir kaynak daha  doğru hareket-tabanlı ekonomi.

3 yorum:

 1. peki aceba define yeri öğrenmek için hangi numarayı arayacağız ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Numaraya gerek yok kardeşim.çalışana Allah verir

   Sil
  2. Numaraya gerek yok kardeşim.çalışana Allah verir

   Sil